سه‌شنبه، آبان ۰۵، ۱۳۸۸

Mohsen شهیدتر است یا Marwa

نظر زیر را پای این مطلب سایت آینده گذاشتم که منتشر نشد. باز هم تکرار کردم و این بار آدرس ایمیل هم وارد کردم و خواستم که اگر نمی‌توانند منتشر کنند لااقل بنویسند چرا. نه منتشر شد و نه جوابی آمد.
کاملاً درک می‌کنم که هوا بس ناجوانمردانه سرد است و کاملاً هم واقفم که نه تنها آن‌هایی که در آینده نشسته‌اند که حتی بدنه آن‌هایی که در فارس و صداوسیما و حتی کیهان نشسته‌اند کم‌وبیش با این نظر موافق هستند و باید محذورات و معذورات آن‌ها را درک کرد که بولتن‌ها به کارند.

چیزی که این وسط باعث تامل است دادن عنوان شهید به این خانم از طرف شماست که به نوعی پیروی از سیاست‌های دیکته شده به صداوسیما و سایر رسانه‌های به فرموده‌نویس است. اگر دلیل شما فقط مسلمان بودن این فرد است که این کار شما نوعی کیش‌پرستی است که ابعادی بس خطرناک‌تر از نژادپرستی دارد.
اگر دلیل شما مظلومیت است، پس این صفت را از هم‌وطنان بس مضلموم‌ترتان مثل سهراب اعرابی و محسن روح‌الامینی که قرار است قاتلین و مسببین قتلشان وقت گل نی محاکمه شوند دریغ ندارید. از ندا آقا سلطان می‌گذریم که ظاهرا خودش را جلوی یک گلوله سرگردان پرت کرده است. گلوله سرگردان را هم که نمی‌شود محاکمه کرد.
راستی اگر بنا به مظلومیت است، خوب است به آن دختر مظلوم اتریشی که 24 سال توسط پدرش حبس شده بود هم به عنوان والای آزاده مفتخر کنیم.
دوستان دقت کنید تحت تاثیر شانتاژ تبلیغاتی پروپاگاندای قدرت قرار نگیرید. شهید و آزاده و بسیج و خیلی عنوان‌های والای دیگر دارند یکی یکی توسط پروپاگاندای قدرت مسخ می‌شوند. اگر توان مقابله ندارید الاقل سیاهی لشکر پروپاگاندای قدرت نشوید.

7 نظرات:

گرفتی ؟

پسر از این حرفها نزن! والاه تلفنت را قطع می‌کنند و از نان خوردن می‌افتی.

رضا اسدي

خب به نظرتون پروپاگانداي قدرت در همون غرب بيشتره يا داخل...
اصلا مگه همين پروپاگانداي غرب نبود كه اعتراضات رو تو ايران هدايت ميكرد؟

رضا اسدي

خب به نظرتون پروپاگانداي قدرت در همون غرب بيشتره يا داخل...
اصلا مگه همين پروپاگانداي غرب نبود كه اعتراضات رو تو ايران هدايت ميكرد؟

سلام
از وبلاگت خیلی خوشم اومد.
دوست دارم با هم همکاری کنیم.

اين متون راهبردي جمعيت ال ياسين بين سالهاي 1386 تا 1388 براي اولين بار منتشر شدند. بيش تر برنامه هاي گفته شده در اين متن ها اجرا شدند و باعث رسوايي هر چه بيشتر اداره دايره مذاهب و همچنين باعث آزادي استاد ايليا و اعضاي جمعيت گرديد . اما با توجه به دستگيري مجدد چند روزه استاد ايليا بر آن شديم تا دوباره اين متن ها و برنامه ها را يادآوري كنيم
http://www.mansouroun.blogspot.com/

از روشهای دینامیکی و متغیر چه می دانید؟

توجه :افراد دستگیر شده نکات ایمنی را نمی دانستند

بند 12 از منشور دفاعی اِل یاسین (بیانیه 19)

(بیانیۀ 19 شامل موثرترین، قویترین و کاراترین سبک ها و روش های مبارزۀ نرم و ضد جنگ روانی می باشد)

http://www.freewebs.com/mansouroun/bayaniye.htm متن کامل بیانیه19

Template Designed by Douglas Bowman - Updated to New Blogger by: Blogger Team
Modified for 3-Column Layout by Hoctro, a little change by PThemes